MaxPatrol VM

MaxPatrol VM یک سیستم تشخیص و مدیریت آسیب‌پذیری نسل بعدی است. این راه‌حل به شما امکان می‌دهد تا یک فرآیند مدیریت آسیب‌پذیری کامل ایجاد کنید و آن را هم در هنگام کار عادی و هم در هنگام اسکن فوری کنترل کنید.

VMNG چه تغییر کرده است؟

چگونگی تشخیص و مدیریت آسیب‌پذیری‌ها یک نگرانی برای هر متخصص امنیت اطلاعات است، صرف نظر از صنعت. برای رسیدگی به این وظایف، شرکت‌ها از ابزارهای تحلیل امنیتی استفاده می‌کنند. آنها اسکن عمیق تمام سیستم‌ها را در حالت خودکار انجام می‌دهند تا آسیب‌پذیری‌ها و خطاهای پیکربندی سخت‌افزار را شناسایی کنند. با این حال، مسائل پس از اسکن باقی می‌مانند. برای پیاده‌سازی مدیریت آسیب‌پذیری، همچنین لازم است تصمیم بگیرید که کدام آسیب‌پذیری‌ها برای زیرساخت مهم‌ترین هستند، از کجا شروع کنید، چگونه وظایف حذف را به‌درستی اولویت‌بندی کنید و چگونه ارزیابی کنید که کدام اقدامات بر سطح امنیت شرکت تأثیر می‌گذارند. سیستم‌های مدیریت آسیب‌پذیری نسل بعدی قادرند نه تنها آسیب‌پذیری‌ها را به موقع شناسایی کنند، بلکه به ایجاد کل فرآیند مدیریت آسیب‌پذیری نیز کمک می‌کنند.

معرفی محصول

MaxPatrol VM یک سیستم مدیریت آسیب‌پذیری نسل بعدی است. این راه‌حل به شما امکان می‌دهد تا یک فرآیند مدیریت آسیب‌پذیری کامل ایجاد کنید و آن را هم در هنگام کار عادی و هم در هنگام اسکن فوری کنترل کنید.

با MaxPatrol VM شما می‌توانید:

  • داده‌های کامل و به‌روزرسانی شده در مورد زیرساخت IT را دریافت کنید.
  • اهمیت دارایی‌های محافظت شده را در نظر بگیرید.
  • شناسایی، اولویت‌بندی و تنظیم قوانین پردازش آسیب‌پذیری برای بخش IT
  • کنترل حذف آسیب‌پذیری
  • سطح امنیت کلی شرکت را نظارت کنید.

MaxPatrol VM بر روی فناوری مدیریت دارایی امنیتی (SAM) منحصر به فرد خود است. این به MaxPatrol VM اجازه می دهد، با استفاده از جمع آوری داده های فعال و غیرفعال، در هر لحظه یک مدل کامل و به طور مداوم به روز شده از زیرساخت IT تحت نظر را ایجاد کند. با درک محیط IT، راه حل مدیریت آسیب پذیری را در تمام سیستم های شرکت، با در نظر گرفتن اهمیت اجزای شبکه و تغییرات زیرساخت، می پذیرد و خودکار می کند.

داشبورد تعاملی MaxPatrol VM

داشبوردهای تعاملی به شما کمک می‌کنند تا وضعیت و اعتبار اسکن دارایی‌های مهم، ظهور دارایی‌های شبکه جدید ارزیابی نشده، تعداد آسیب‌پذیری‌های با شدت بالا و معیارهای حذف آسیب‌پذیری را پیگیری کنید.

چگونه کار می‌کند

How it works

جمع آوری داده‌ها در پایگاه داده بروز

MaxPatrol VM کاملترین هوش در خصوص دارایی‌ها را جمع‌آوری می‌کند. پایگاه داده با هر بار اسکن در حالت جعبه سفید یا سیاه بروز رسانی و بزرگتر می‌شود و داده‌ها را از منابع گوناگون دریافت می‌کند.

ارزیابی و دسته بندی دارایی‌ها

دسته بندی دارایی ها با توجه به اهمیت آنها باعث می شود تمرکز روی دارایی های پر اهمیت حفظ شود. سیستم همچنین گزارشی از مشاهده دارایی های جدید ارزیابی نشده و میزان اهمیت بالقوه آنها ارایه می دهد.

شناسایی و اولویت بندی آسیب پذیری‌ها

اسکن‌های عمیقی در زیرساخت فناوری اطلاعات انجام می‌دهد و آسیب‌پذیری‌ها و خطا‌های پیکربندی در اجزای سیستم‌های اطلاعاتی را شناسایی می‌کند و اجازه می‌دهد روش‌های رفع آسیب‌پذیری شناسایی و پیاده سازی شوند.

تعریف سیاست‌ها

سیاست‌های اسکن و پاک کردن آسیب پذیری‌ها در MaxPatrol VM، اجرای عملیات‌های متنوع روی دارایی‌ها و آسیب‌پذیری‌های کشف شده را خودکار می‌کند. می‌تواند یک سیاست برنامه‌ریزی شده یا یک تاریخ خاص برای پردازش آسیب‌پذیری روی چندین دارایی تعریف نمایید.

نظارت بر آسیب پذیری‌های شایع

شرکت پازیتیو تکنولوژی آسیب پذیری شایع هوشمند را فراهم می کند. این به شما کمک می کند آسیب پذیری های با شدت بالا در زیرساخت را شناسایی کنید و یک اسکن با اولویت بالا را برای دارایی هایی که ممکن است تحت تاثیر قرار گیرند را زمانبندی نمایید.

کنترل مدیریت آسیب پذیری‌ها

MaxPatrol VM پویایی اسکن‌های معمول را ردگیری می‌کند و به متخصصین امنیت اطلاعات کمک می‌کند کیفیت اسکن‌ها را کنترل کنند. تحلیل گذشته‌نگر، ارزیابی فرآیند رفع آسیب پذیری‌ها، نظارت بر انطباق با سیاست‌ها و سطح محافظت از زیرساخت را  امکان‌پذیر می‌نماید.

سناریوهای کاربردی

Application Scenarios

یادگیری در باره آسیب پذیری های شایع

این محصول مهمترین آسیب پذیری های حیاتی و کلیدی جاری را جهت اسکن فوری انتخاب و گزارش می دهد. متخصصین امنیت اطلاعات نیازی به تلف کردن وقت خود برای مطالعه منابع خارجی ندارند و با استفاده از این محصول می توانند از آخرین آسیب پذیری ها مطلع شوند.

نظارت بر امنیت دارایی های حیاتی

هر دارایی می تواند بر اساس میزان تاثیر آن بر محرمانگی و یکپارچگی داده و همچنین تاثیر بر کارایی خدمات حیاتی کسب و کار مورد ارزیابی قرار گیرد. این به شما کمک می کند که معین کنید آسیب پذیری کشف شده چقدر می تواند برای سازمان شما خطرناک باشد و همچنین یک جدول زمانی برای رفع آن داشته باشید. رهگیری وضعیت اسکن دارایی های کلیدی شبکه شما با استفاده از داشبورد کاملا آسان می شود.

کنترل رفع آسیب پذیری‌ها

Max Patrol VM به شما امکان تعریف قوانین رفع آسیب پذیری و پیاده سازی آن ها را می دهد. این قابلیت باعث می شود متخصصین امنیت سازمان فقط برای رفع آسیب پذیری های بسیار خطرناک در زیرساخت های خاص شرکت به صورت دستی وارد عمل شوند و مابقی عملیات بصورت خودکار صورت پذیرد.

مزایا

Advantages

جمع‌آوری داده‌های غیرفعال

MaxPatrol 10 VM با MaxPatrol SIEM و PT NAD ادغام می شود تا اطلاعات اضافی مربوط به دارایی‌ها را ارائه دهد و ارزیابی مجدد آسیب پذیری را انجام دهد.

درک عمیق از محیط IT

شفافیت شبکه با استفاده از فناوری مدیریت دارایی منحصر به فرد به دست می آید. MaxPatrol VM تمام میزبان ها و سیستم ها را پوشش می دهد، پیکربندی و ارتباط آنها را نقشه برداری می کند و اعتبار داده ها را نظارت می کند.

سفارشی سازی سیستم برای IT شما

MaxPatrol VM به شما امکان می‌دهد تا فرآیند مدیریت آسیب‌پذیری را بر اساس سیستم‌های موجود و تأثیر آنها بر کل شرکت ایجاد کنید تا مقررات جدید معرفی شده را دقیق‌تر تنظیم و اولویت‌های صحیح را تعیین کنید.

کنترل حفاظت

اپراتور سیستم می تواند سیاست های اسکن و مدیریت آسیب پذیری را تنظیم کند. داشبوردها با نمایش بصری کار بخش های امنیت اطلاعات و IT کمک می کنند تا سطح حفاظت از زیرساخت ها و از بین بردن آسیب پذیری ها را کنترل کنید.

حمایت تخصصی

پایگاه داده آسیب پذیری محصول به طور مداوم به روز می شود. علاوه بر این، Positive Technologies گزارشات مهم ترین آسیب پذیری ها را ارائه می دهد. شما فوراً مطلع خواهید شد که آیا نیاز به اسکن فوری زیرساخت IT وجود دارد.

خودکارسازی حداکثر فرآیند

ابزارهای خودکارسازی مانند گروه بندی دارایی ها، تنظیم محرک و پیکربندی سیاست، پردازش خودکار آسیب پذیری را میسر می کند. این امر موجب صرفه جویی در منابع و به حداقل رساندن تأثیر عامل انسانی می شود.

درخواست پشتیبانی