راه‌حل ذخیره‌سازی سازمانی

ذخیره‌سازی توسط یک معماری توزیع شده که گسترش انعطاف‌پذیری و توسعه بر اساس نیاز را هنگامی که ظرفیت یا عملکرد کافی نباشد، بر اساس نیاز و بدون برنامه‌ریزی به صورت پیش‌فرض فراهم می‌کند.

راه‌حل ذخیره‌سازی درجه سازمانی بعدی شما

aStor راه حل ذخیره‌سازی یکپارچه با عملکرد بالا و هزینه کل مالکیت پایین
Sangfor aStor از تکنولوژی تعریف شده توسط نرم‌افزار استفاده می‌کند تا ذخیره‌سازی را به یک استخر منابع ذخیره‌سازی برای گسترش انعطاف‌پذیر و تخصیص بر اساس نیاز تلفیق کند. Sangfor aStor بر اساس طراحی تعریف شده توسط نرم‌افزار است، از یک معماری توزیع شده کاملاً همسان استفاده می‌کند، اختصاص منابع ذخیره‌سازی مختلف (منابع ذخیره‌سازی با عملکرد بالا، منابع ذخیره‌سازی با ظرفیت بزرگ با هزینه پایین و غیره) برای خدمات مختلف را فراهم می‌کند، و یک راه حل یکپارچه نرم‌افزار و سخت‌افزار یا مدل نرم‌افزار، خدمات ذخیره‌سازی بلوک، فایل و اشیاء را در یک دستگاه فیزیکی یا مجازی پشتیبانی می‌کند.

امکانات و قابلیت‌ها

Features & Capabilities

aStor از لایه کش SSD برای ادغام IOهای کوچک تصادفی، و تغییر IOهای تصادفی کوچک به IOهای پیوسته بزرگ استفاده می کند، در نتیجه عملکرد پردازش HDD برای IOهای تصادفی تا 80% بهبود می یابد.

پایگاه داده توزیع شده مشکلات عظیم مدیریت ابرداده را حل می کند. aStor سیستم را با پایگاه داده توزیع شده PhxKV به صورت خلاقانه توسعه می دهد. با استفاده از معماری توزیع‌شده و الگوریتم‌های مستقل خود، می‌تواند پردازش با کارایی بالا صدها میلیارد ابرداده را انجام دهد و لرزش عملکرد در حین پردازش از 5% تجاوز نمی‌کند.

aStor دارای یک سیستم عملیات و تعمیر و نگهداری خودکار است، از طریق سیستم مدیریت ذخیره سازی هوشمند هوش مصنوعی، برای تحقق استقلال مدیریت ذخیره سازی و کاهش هزینه های بهره برداری و نگهداری.

هارد دیسک ها قابل مصرف هستند و برای مدتی قبل از خرابی، وضعیت سلامت فرعی مانند لرزش مکرر، تاخیر زیاد و افزایش دما وجود خواهد داشت. سیستم هوش مصنوعی سانگفور می تواند 15 روز قبل هارد دیسک ها را در حالت زیر سلامت تشخیص دهد و به موقع آنها را برای جایگزینی یادآوری کند، میزان دقت پیش بینی می تواند به بیش از 98.5٪ برسد.

ارائه پیشنهادات برنامه ریزی عملکرد و ظرفیت از طریق تجزیه و تحلیل داده ها، تحقق برنامه ریزی منابع پویا و معقول، و اجتناب از اشتباهات یا اتلاف ناشی از محاسبات دستی.

سیستم های پردازش ویدئو و پایگاه داده دارای الزامات عملکرد و درک تجربه متفاوتی هستند. aStor می تواند به طور هوشمند ویژگی های کسب و کار را درک کند و سپس به طور خودکار مسیر IO مناسب و تخصیص منابع را در پس زمینه از طریق بهینه سازی الگوریتم تنظیم کند. این می تواند عملکرد را بدون دخالت انسان، برای تجربه کاربر و استفاده بهتر از منابع، بهینه کند.

پیشنهاد ارزش

Value Proposition

معماری توزیع شده برای گسترش انعطاف‌پذیر

ذخیره‌سازی تعریف شده توسط نرم‌افزار از یک معماری توزیع شده استفاده می‌کند که گسترش انعطاف‌پذیر و توسعه بر اساس نیاز را هنگامی که ظرفیت یا عملکرد کافی نباشد، فراهم می‌کند. به صورت تقسیمی و بر اساس نیاز، بدون برنامه‌ریزی ظرفیت کامل به صورت پیش‌فرض.

معماری توزیع شده و پردازش موازی برای عملکرد بالا

ذخیره‌سازی تعریف شده توسط نرم‌افزار از طریق پردازش موازی چندگانه برای ورودی/خروجی داده، پهنای باند و عملکرد IOPS بسیار بالا را پشتیبانی می‌کند. این قابلیت از طریق تخصیص منابع توزیع‌شده، همزمانی با نیازهای عملکرد ساختار یافته و بی‌ساختار را فراهم می‌کند.

کاهش کل مالکیت (TCO)

aStor از طریق سرورهای استاندارد X86 و نرم‌افزار ذخیره‌سازی توزیع‌شده، استخر منابع ذخیره‌سازی را ساخته و با استفاده از نرم‌افزار، معماری ذخیره‌سازی با هزینه کل مالکیت پایین را دستیابی می‌کند: یک پلتفرم با خدمات ذخیره‌سازی بلوک، فایل و اشیاء تا تکرار سرمایه‌گذاری جلوگیری کند؛ مدیریت یکپارچه و نگهداری یک‌پارچه، نظارت با یک کلیک و مهاجرت با یک کلیک؛ نیازی به خرید مجوز نرم‌افزار مجدداً هنگام به‌روزرسانی سخت‌افزار ندارد.

پلتفرم باز برای مدیریت کل کلاستر

پلتفرم ذخیره‌سازی ابری aStor مدیریت یکپارچه ذخیره‌سازی بلوک، فایل و اشیاء را فراهم کرده و از پلتفرم‌های مدیریت ابری شخص‌سومی پشتیبانی می‌کند تا مدیریت یکپارچه مرکز ابری را حقق بخشد.

مزایا

Advantages

درخواست پشتیبانی