سایبر کامند - پلتفرم NDR

سایبر کامند یک پلتفرم NDR (تشخیص و پاسخ به شبکه) هوشمند است که برای تشخیص تهدیدات و پاسخ به آنها طراحی شده است.

تشخیص و پاسخ پیشرفته به تهدیدات شبکه (NDR)

پلتفرم هوشمند تشخیص و پاسخ به تهدیدها

سایبر کامند به عنوان یک پلتفرم NDR (تشخیص و پاسخ به تهدیدات شبکه) قابل اعتماد است که می‌تواند به بهبود کلی امنیت IT شرکت شما کمک کرده و همچنین پتانسیل ریسک‌های امنیت سایبری را حذف کند.

مزایا پلتفرم NDR

ساده‌تر کردن تعقیب تهدیدات سایبری

Advantages

Making Cyber Threat Hunting Simpler

سایبر کامند با همراهی اطلاعات تهدید و حملات در تمام سطوح زنجیره حمله هماهنگ شده است – به این معنا که هشدارهای سریع‌تر به تلاش‌های بهره‌برداری، حملات ادواری کند، فعالیت‌های کنترل و کنترل، حرکات جانبی، ترافیک P2P و دزدی اطلاعات ارائه می‌دهد. با استفاده از تحقیق در مورد حوادث و ادغام فشرده با راهکارهای امنیتی شبکه و انتها به انتها، یک پاسخ سریعتر ایجاد می‌شود.

استفاده از مدیریت چندین محصول امنیتی و گرفتن آنها تحت یک داشبورد ممکن است چالش‌بر باشد، اما سایبر کامند سنگفور – همراه با سنگفور اندپوینت سیکیور و دیوار آتش نسل بعدی (NGAF) – امنیت قابل تنظیم و موثری را به‌صورت ساده و جامع ارائه می‌دهد – با ارائه توصیه‌هایی برای هماهنگی سیاست‌ها یا پچینگ میان اندپوینت و شبکه.

سایبر کامند سنگفور یک سیستم تشخیص و حفاظت یکپارچه و کامل است که هزینه آن نه تنها سقف بودجه را نمی‌شکند بلکه به مراتب کارآمدتر از گزینه‌های نرم‌افزار امنیتی دیگر – مانند راهکارهای SIEM – می‌باشد.

سایبر کامند از نرم‌افزار یادگیری ماشین پیشرفته و هوشمند برای شناسایی تمام تهدیدات ممکن در سیستم استفاده می‌کند. با انجام تجزیه و تحلیل جامع از نقض‌های شناخته‌شده برای پیگیری “بیمار صفر”، با ارزیابی تمام نقاط ممکن ورود. ویژگی منحصر به فرد “گلدن آی” در سایبر کامند رفتار دارایی‌های مورد تهدید مانند اتصالات ورودی و خروجی و استفاده از پورت‌ها و پروتکل‌ها را مطالعه کرده و از این اطلاعات ارزشمند برای تقویت دفاعات سیستمی خارجی و داخلی استفاده می‌کند.

مرکز پاسخ سایبر کامند یک نمایش تصویری ساده و دقیق از تمام زنجیره حمله را فراهم می‌کند – این به شما این امکان را می‌دهد که کل فرآیند شناسایی و از بین بردن را به راحتی از طریق یک داشبورد تفصیلی واحد نظارت کنید. این امر به شما شفافیت کامل و یک دید جامع از زیرساخت امنیتیتان را می‌دهد.

ویژگی‌ها و توانمندی‌های NDR

Features

Golden Eye (چشم طلایی)

با ظهور فناوری هوش مصنوعی، سنگفور Cyber Command پلتفرم خود را با ویژگی منحصر به فرد “Golden Eye” تقویت کرده است. این ویژگی رفتار دارایی‌های مورد تهدید را مطالعه می‌کند و از این اطلاعات برای تقویت دفاعات سیستمی خارجی و داخلی استفاده می‌کند، که تعقیب تهدیدات سایبری را آسان‌تر می‌کند.

ادغام چندپلتفرمی

سنگفور درک می‌کند که جابجایی تمامی زیرساخت امنیتی سایبری می‌تواند چالش‌بر و هزینه‌بر باشد، به همین دلیل Cyber Command با چندین دستگاه مختلف سازگار است. این به‌سادگی در مراکز داده و دفاتر شعبه‌های شما قابل استقرار است، اجازه می‌دهد تا شما بتوانید سیستم‌های موجود خود را حفظ کنید و به‌سادگی Cyber Command را در شبکه خود پیکربندی کنید.

حذف نقاط کور

یک نقطه کور عظیم در اکثر سازمان‌ها، عدم توانایی در دیدن تهدیداتی است که به‌طور جانبی در سیستم شبکه گسترش می‌یابند. سایبر کامند با داشتن دیدگاه 100% به ترافیک East-West و North-South می‌تواند – با نظارت، تجزیه و تحلیل، شناسایی تهدیدات و رمزگشایی داده با استفاده از برنامه‌های شبکه مانند DNS یا ایمیل و اعمال تجزیه و تحلیل هوش مصنوعی پیشرفته – رفتارهای مشکوک را کشف کند.

تجزیه و تحلیل تهدیدهای پنهان (STA)

حلقه‌های امنیتی موجود ممکن است قادر باشند 99% از بدافزارها را مسدود کنند، اما هر روز هزاران نوع جدید از بدافزارها ظاهر می‌شوند که ممکن است از ابزارهای امنیتی شما عبور کنند و خساراتی ایجاد کنند. سایبر کامند توانایی تشخیص آن 1% را دارد با استفاده از پاسخ‌های بهبود یافته از تجزیه و تحلیل تهدیدهای پنهان (STA) سنگفور – یک حسگر که ترافیک شبکه اصلی را که از سوئیچ‌ها دریافت می‌شود جمع‌آوری می‌کند-، رویدادهای امنیتی را استخراج کرده و رفتارهای غیرطبیعی را شناسایی می‌کند.

موارد استفاده از سنگفور نتورک سکیور

Use Cases

درخواست پشتیبانی