معرفی سنگفور

Sangfor Technologies یکی از پیشگامان جهانی در زمینه‌ی راه‌حل‌های زیرساخت فناوری اطلاعات می‌باشد که در زمینه‌های محاسبات ابری و امنیت شبکه فعالیت دارد. این شرکت متخصص در ارائه‌ی محصولات و خدمات متنوع از جمله زیرساخت فشرده تجمیعی (HCI)، زیرساخت مجازی دسکتاپ (VDI)، دیواره‌ی آتش آتیه‌نگار، مدیریت دسترسی به اینترنت، حفاظت از دستگاه‌های کاربری، حفاظت در برابر برنامه‌های مخری (رنسومور پروتکشن)، پاسخگویی و شناسایی مدیریت‌شده، بهینه‌سازی شبکه و SD-WAN و سایر موارد می‌باشد.

راهکارها و محصولات سنگفور

Solutions and Products

محصولات و راهکارهای Sangfor نیازها و تجربه کاربران را به جدیت می‌پذیرد و آنها را در مرکز استراتژی شرکت قرار می‌دهد. نوآوری مداوم و تعهد به ایجاد ارزش برای مشتریان، آنها را در راستای رشد پایدار کمک می‌کند. شرکت Sangfor در سال 2000 تأسیس شده و در حال حاضر بیش از 9500 کارمند دارد و دارای بیش از 60 دفتر نمایندگی در سراسر جهان است، از جمله موقعیت‌های جذابی مانند هنگ‌کنگ، مالزی، تایلند، اندونزی، سنگاپور، فیلیپین، ویتنام، میانمار، پاکستان، امارات متحده عربی، ایتالیا، و ایالات متحده آمریکا.

Network Secure Firewall

فایروال امن شبکه

سنگفور نتورک سیکیور NGF اولین دیواره آتش نسل بعدی جهان است که ترکیبی از فناوری هوش مصنوعی، تهدیدات ابری، دیواره آتش مبتنی بر شبکه (NG-WAF)، امنیت اینترنت اشیا و SoC Lite را فراهم می‌کند.

NDR Platform

تشخیص و پاسخ به تهدیدها

سایبر کامند به عنوان یک پلتفرم NDR (تشخیص و پاسخ به تهدیدات شبکه) قابل اعتماد است که می‌تواند به بهبود کلی امنیت IT شرکت شما کمک کرده و همچنین پتانسیل ریسک‌های امنیت سایبری را حذف کند.

EDR Endpoint Security

آینده امنیت انتها به انتها

سنگفور اندپوینت سیکیور از یک رویکرد متفاوت برای دفاع در برابر نرم‌افزارهای مخرب و تهدیدهای APT نسبت به راهکارهای فعلی NGAV یا راهکارهای تشخیص و پاسخ انتها به انتها (EDR) استفاده می‌کند.

Sangfor HCI

زیرساخت ابری

سنگفور HCI زیرساخت فرا همگرا (Hyper Converged Infrastructure) به‌عنوان نسل سوم از زیرساخت فرا همگرا (HCI) شناخته می‌شود، که به‌صورت کامل مرکز داده‌های شما را همگرا می کند.

Nano Cloud

ابر نانو

ابر نانو از ادغام مراکز داده و راه‌‌اندازی سیستم‌‌های حیاتی تا تضمین ادامه کسب‌ و کار و ایجاد معماری ابر هیبرید. هدف ابر نانو ارائه یک زیرساخت IT اثبات‌ شده، کارآمد، ساده ‌سازی ‌شده و امن به شماست.

VDI

آینده امنیت انتها به انتها

زیرساخت میزکار مجازی (VDI) به عنوان یک راهکار مدرن تجربه کاربری بی‌وقفه، امن و کارآمد را برای فعالیت‌های کاری و آموزش آنلاین فراهم می‌کند تا با امنیت بالا و بهره‌وری بهتر از منابع، فعالیت‌های خود را ادامه دهند.

aStor

ذخیره سازی ابری

ذخیره‌سازی توسط یک معماری توزیع شده که گسترش انعطاف‌پذیری و توسعه بر اساس نیاز را هنگامی که ظرفیت یا عملکرد کافی نباشد، بر اساس نیاز و بدون برنامه‌ریزی به صورت پیش‌فرض فراهم می‌کند.
درخواست پشتیبانی