درباره ما

راه امن با پشتوانه بیش از بیست سال تجربه موسسین آن در حوزه امنیت فناوری اطلاعات و با هدف ارائه خدمات و محصولات امنیتی پیشرفته و هوشمند در قالب شرکتی جدید شروع به فعالیت نموده است.

ما در راه امن معتقدیم با ظهور هوش مصنوعی و بکارگیری تکنیک ها و روشهای پیچیده در حملات سایبری، روش ها و محصولات سنتی امنیت شبکه قادر به حفاظت از شبکه و داده های سازمان شما نخواهند بود و برای امن ماندن در برابر تهدیدات پیچیده و هوشمند امروزی نیاز به یک برنامه ۳۶۰ درجه و جامع دارید.

راه امن با تکیه بر تجربه و تخصص کارشناسان خود و همچنین با بهره گیری از بروزترین محصولات امنیت شبکه که اغلب آنها از هوش مصنوعی برای شناسایی و مقابله با تهدیدات امنیتی استفاده میکنند راه رسیدن به امنیت را در سازمان شما هموار می کند.

ماموریت و چشم‌انداز

راه امن متعهد است به مشتریان خود، راهکارهایی هوشمند، موثر و مقرون به صرفه را به منظور رسیدن به امنیت در سطح جهانی و در کوتاه ترین زمان ممکن ارایه دهد. چشم انداز آینده راه امن رسیدن به استانداردهای بین المللی و صادرات خدمات و محصولات خود به کشورهای منطقه خاورمیانه و شمال افریقا به عنوان لیدر ارایه دهنده محصولات و خدمات امنیتی است.

راهکارها و خدمات

Solutions and Services

قبل از حمله

ارائه خدمات ارزیابی امنیتی، شناسایی ضعف‌ها و مشاوره‌های امنیتی جهت بهبود و محافظت از اطلاعات حساس در موقعیت‌های پیش از حمله.

در زمان حمله

 واکنش سریع تیم راه امن هنگام حملات سایبری شامل تجزیه و تحلیل حمله، مسدودسازی اجزای خطرناک، و بازیابی سریع اطلاعات. 

بعد از حمله

ارائه خدمات بازیابی، ارتقاء امنیت برای جلوگیری از تکرار حملات و ارائه گزارشات جزئیات حمله جهت کسب بهترین تصمیمات در آینده.

مرکز عملیات امنیت SOC

راهکاری نوین به سازمان‌ها برای محافظت در برابر حملات سایبری مختلف، از جمله حملات DDoS، نفوذ به سیستم و جاسوسی.

درخواست پشتیبانی