فایروال امن شبکه

سنگفور نتورک سیکیور (قبلاً با نام سنگفور ان‌جی‌اف معروف بود) اولین دیواره‌ی آتش نسل بعدی (NGFW) جهان است که ترکیبی از فناوری هوش مصنوعی، اطلاعات تهدیدات ابر، دیواره‌ی آتش مبتنی بر شبکه (NG-WAF)، امنیت اینترنت اشیا (IoT)، و SoC Lite را فراهم می‌کند.

دیواره آتش نسل بعدی

دفاع هوشمند به وسیله‌ی هوش مصنوعی

سنگفور نتورک سیکیور (که قبلاً با نام NGAF شناخته می‌شد) تکنولوژی دیواره آتش نسل بعدی را به سطح بالاتری ارتقا داده و به تأمین نیازهای امنیتی در حال تحول سازمان‌های مدرن می‌پردازد. از طریق پیش‌بینی بازار و قدرت فنی، سنگفور نتورک سیکیور تعدادی عنوان “نخستین در جهان” را به خود اختصاص داده است.

امکانات سنگفور نتورک سکیور

Features

مزایای سنگفور نتورک سکیور

Benefits

شناسایی تهدیدات پیشرفته

سنگفور نتورک سکیور ابزارهای هوش مصنوعی، یادگیری ماشین، و اطلاعات تهدیدات بلادرنگ را به کار می برد تا نرخ بالای ۹۹.۷۶٪ شناسایی بدافزارها را ارایه دهد تا بتوانید حجم وسیعی از تهدیدات را بیرون از شبکه خود نگه دارید.

فریب ابری

سنگفور نتورک سکیور اولین NGFW است که از فناوری فریب درون خود استفاده می کند. قابلیت فریب ابری با پیاده سازی سیستم های فریب در محیط ابری به مدیران شبکه کمک می کند فعالین مخرب و جابجایی های عرضی را از محیط شبکه اصلی دور نگه دارند.

دیواره آتش وب نسل بعدی

سنگفور نتورک سکیور اولین NGFW است که با دیواره آتش وب نسل بعد یکپارچه شده است. موتور هوشمند پیشگامانه این محصول از تکنیک های تحلیل معنایی و یادگیری ماشین برای قدرت بخشیدن به NG-WAF به منظور جلوگیری از حملات شناخته شده و شناخته نشده وب استفاده می کند.

SOC Lite

مرکز عملیات امنیتی سبک (SOC Lite) نقش ناجی برای مدیران شبکه شرکت ها و سازمان های کوچک و متوسط را دارد! نتورک سکیور یک دید امنیتی بصری به همراه راهنمای پاسخ به تهدیدات را فراهم می کند و مدیران شبکه و امنیت می توانند با کمک آن سطح تهدیدات کاربران، سرورها و رخدادهای رنسامور را مشاهده نمایند.

ادغام امنیتی

سنگفور نتورک سکیور به منظور ایجاد یک راهکار واقعا جامع بصورت یکپارچه با محصولات نقطه نهایی و شبکه ادغام می شود. هر محصول به صورت پشت سر هم کار می کند تا شکاف بین حوزه های نفوذ خود را ببندد و یک سیستم امنیتی نفوذ ناپذیر را ارائه دهد.

موارد استفاده از سنگفور نتورک سکیور

Use Cases

امنیت قوی در مرز

سنگفور نتورک سکیور یک دیواره آتش نسل بعدی است که به‌طور یکپارچه با ویژگی‌ها و توانمندی‌های امنیتی متنوعی از جمله آنتی‌ویروس، سیستم پیشگیری از تخریب، و کنترل برنامه‌ها تجهیز شده است. ادغام با یک موتور تشخیص بدافزار مبتنی بر هوش مصنوعی و یک پلتفرم هوش تهدیدات به معنای اطمینان از این است که سنگفور نتورک سکیور بیش از ۹۹٪ از تهدیدات را در خارج از مرز شبکه مسدود می‌کند.

حفاظت در برابر رنسومور

سنگفور نتورک سکیور جزو عناصر ضروری راهکار ضد رنسومور سنگفور می‌باشد که با ادغام با مجموعه محصولات امنیتی سنگفور، هر مرحله از زنجیره کشتار رنسومور را شکست می‌دهد.

دیوار آتش لایه دوم

تجهیز دیوار آتش لایه دوم خود را با یک دیوار آتش نسل بعدی که به تشخیص تهدید با قدرت هوش مصنوعی، اطلاعات تهدیدات به‌روز، دیوار برنامه‌های وب نسل بعدی (NGWAF) و فناوری فریب ابری مجهز شده است، تقویت کنید. این اقدام باعث می‌شود که برای حمله‌کنندگان دشوارتر شود تا به شبکه نفوذ کنند.

شبکه امن سنگفور با استفاده از Secured SD-WAN

شبکه امن سنگفور از Secured SD-WAN و Sangfor Access Secure (SASE) به‌ همراه حفاظت سطح سازمانی استفاده می‌کند. این باعث ایمن ‌سازی دسترسی در سناریو های مختلفی مانند اتصال میان مراکز مرکزی به شعب، اتصال بین شعب و کار از هر مکانی (WFX) می‌شود.

درخواست پشتیبانی